Bozcaada Bağ Evi

BOZCAADA BAĞ EVLERİ

Bozcaada Bağ evi otelleri, pansiyonları, kiralık bağ evi ve kahvaltı bağ evleri Bozcaada şehir merkezinden uzakta kalan müstakil binalar olup özgün mimari yapısı ile hizmet vermektedir.

Bozcaada Bağ Evi Otelleri

Bozcaada bağ evleri otelleri daha çok butik otel kalitesinde kahvaltı dahil konaklama merkezleridir. Bozcaada’da bağ evleri otellerinin tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında taş mimarisi ile yaz aylarında serin olmalarıdır.Hizmet kalitesi ile yüksek olan butik oteller, kahvaltı dahil olarak bahçede serpme kahvaltı seçenekleri sunmaktadır. Bozcaada bağ evi otelleri fiyat olarak pansiyonlara göra daha yüksek olmasına rağmen Bozcaada’ya gelen tatilcilerin uğrak noktası olmaktadır.

Bozcaada Bağ Evi Pansiyon

Bozcaada bağ evi pansiyonları butik otellere göre daha uygun fiyatlıdır. Pansiyonlar isminden de anlaşılacağı gibi daha uygun fiyatlı konaklama yerleridir. Bozcaada’daki bağ evi pansiyon sayısı 50’den fazladır.

Bozcaada Bağ Evi Fiyatları

Yeşillikler ve rengarenk çiçekler içerisindeki Bozcaada bağ evleri fiyatları günlük daire fiyatı olarak belirlenmektedir. Bozcaada’nın sembolü niteliğindeki doğa ile iç içe konumdaki bağ evleri günlük ve haftalık kiralık olarak sunulmaktadır. Bozcaada’daki 2 kişilik bağ evi fiyatları 2019 sezonunda günlük 300 ile 500 TL arasında değişmektedir. Erken rezervasyonlarda indirim sağlanmaktadır.

Bozcaada’da Bağ Evi Kiralama

Bozcaada’ya gelmeden önce web sitemiz www.bozcaadan.com‘dan bağ evi kiralıp tatilinizi rahat bir şekilde Bozcaada kiralık bağ evi konsept dairelerinde geçirebilirsiniz. Bunun için yukarıdaki linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Aradığınız Bozcaada merkez otelleri ise linkimizi takip ediniz.

 

 

Yorum yaz