Bozcaada Feribot

bozcaada feribot iskelesi

Bozcaada’nın feribot seferleri adanın karayla herhangi bir bağlantısı ve uçak seferleri bulunmadığı için adaya tek ulaşım yoludur. Bozcaada feribot seferleri; Çanakkale’nin merkezine yaklaşık 50 km uzaklıktaki Geyikli Feribot İskelesi’nden hareket eden araçlı feribotlar ile yaz – kış düzenlenmektedir. Özellikle fırtınalı kış günlerinde iptal olabilen Bozcaada  feribot seferleri yıl içinde farklı zamanlarda en fazla 6 ya da 7 gün iptal olabilmektedir.

GÜNCEL BOZCAADA FERİBOT SEFERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

bozcaada feribot

Gestaş Feribot Seferleri

Gestaş’ın işletmeciliğini yaptığı Bozcaada feribot seferlerine, yaz aylarında Çanakkale’nin merkezinden araç gezi teknesi olarak ek vapur seferleri de eklenmektedir. Böylece hem Geyikli’den hem de Çanakkale’nin merkezinden Bozcaada’ya ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

gestaş bozcaada feribot seferleri

Bozcaada’ya Araçla Geçiş Öncesi Rezervasyon

Geyikli iskelesine vardığınızda iki farklı geçiş yolu göreceksiniz. Bunlardan ilki rezervasyonsuz geçiş, diğeri rezervasyonlu geçiş içindir. Bozcaada‘ya yaz aylarında gelecekseniz Gestaş çağrı merkezi ve Gestaş kurumsal web sitesi üzerinden araçla geçiş için online rezervasyon yaptırıp sıra almalısınız. Bu sayede beklemeden saatinizde hızlı bir şekilde adaya geçiş sağlayabilirsiniz. Aksi halde saatlerce feribot sırasında beklemeniz an meselesi olacaktır.

Bozcaada Feribotu Araçla Geçiş Ücretleri 2019

Bozcaada’ya giderken tek biletle ile hem gidiş hem dönüş ücretini ödemiş olursunuz. Bu durum hem yayalar hem araçlar için geçerlidir. Bozcaada feribot ücretleri 2019 yılında güncel tarife ile Gestcart öğrenci 2,5 TL, yolcu 11 TL, otomobil 110 TL, Gestcart indirimli yolcu 9 TL’dir. Diğer fiyatlar için tıklayınız.

Geyikli Bozcaada, Çanakkale Bozcaada Arası Kaç Saat ?

Geyikli – Bozcaada arası feribotla yaklaşık yarım saat, Çanakkale merkez ile Bozcaada arası ise gezi teknesi feribotu ile yaklaşık bir saat saat sürmektedir.

Sorularınızı bize yazabilirsiniz.?

Bozcaada’ya ulaşım konusunda aklınızdaki sorularınızı bize yazabilir hızlı cevap alabilirsiniz. Eğer Bozcaada Gestaş ile daha önce yolculuk yaptı iseniz yorumlarınızı da bekliyor olacağız. Sizlerin yolculuk deneyimi adaya gelecek misafirler için son derece önemlidir…

Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.Bozcaada Feribot Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir