Bozcaada Kiralık Evler

Bozcaada kiralık evler bakımından az seçeneğe sahip tatil beldesidir. Bozcaada’da ev kiralama günlük daire için bir arama yapıyorsanız, Bozcaada iskele çevresinde kiralık ev seçenekleri sahibinden kiralık daireler Bozcaadan.com’da!

Bozcaada’da yazlık sezonluk kiralık ev fiyatları 300-500 TL arası günlük kira bedeli ile daire sahibinden kiralanabilmektedir.  Bozcaada yazlık sezonluk daireler iskeleye yakın adanın içinde ve Bozcaada çevresinde bağ evi olarak kiralanmaktadır. Sizde Bozcaada’da kiralık müstakil ev veya daire arayışındaysanız sitemizdeki ilan sahipleri ile şimdi iletişim kurabilirsiniz. Eğer daha uygun bir tatil hedefliyorsanız Bozcaada pansiyonları sizlere indirimli tatil imkanı sunmaktadır.

Bozcaada’da kiralık daire sahipleri dairelerini sezonluk yerine günlük yada haftalık vermeyi tercih ediyorlar. Bu yüzden az sayıdaki daire seçeneklerini değerlendirmenizde fayda vardır.
bozcaada kiralık evler

Bozcaada Kiralık Ev Rezervasyonunda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bozcaada’da kiralık ev rezervasyonunuza gerçekleştirken güvenilir siteler üzerinden yayınlanan günlük kiralık daire ilanlarını değerlendirmenizde fayda vardır. Günlük yada sezonluk kiralık daire ilanındaki fotoğrafların devamlılığı önemlidir. Örneğin dairenin bina fotoğrafları, daire içi görüntüleri ve manzara görselleri arasında bağ olmasına dikkat edilmelidir. Bazı ilan sitelerinde daire sahiplerinin kendi kontrolleri ile yayınlanan daire ilanlarında Bozcaada ile ilgili görselleri internetten indirip kendi dairesine aitmiş gibi yayınladığını görmekteyiz. Bu yüzden gerekirse daire sahibinden ilan videosu da isteyiniz.

Unutmayınız!  Kesin rezervasyon için görüşmelerinizi telefonla yaptıktan sonra yazışma olarak rezervasyon şartları mutlaka internet üzerinden kayıt altına alınmalıdır. Olası cayma durumlarında yazışmalarınız belge niteliği taşımaktadır.

Yorumlar (1)

  1. Avatar Metin Tutkun diyorki:

    Iyigunler,
    Traditionnal house Bozcaada adi altinda Airbnb yer alan ilanin sahibi Ayse Hanim ve Erick Beyfendi nin iletisim bilgileri sizde varsa beni bilgilendirebilirmisiniz? Evlerini kiralamak amacli iletisime gecmek istiyoruz. Tesekkurler.
    Saygilarimla
    Metin Tutkun

Yorum yaz