Bozcaada Otelleri 2019

Bozcaada Otelleri 2019


En iyi Bozcaada Otelleri; kahvaltı dahil, yemekli, merkez konumda, denize sıfır, havuzlu yada bahçeli konseptte çok uygun fiyatlarla kredi kartına taksitli otelde ödeme seçenekleri ile şimdi Bozcaadan.com’da. Sitemizden Direk Bozcaada otelinden hızlı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bozcaada’nın tarih kokan tertemiz otellerinde iyi tatiller dileriz.bozcaada otelleri

Bozcaada Otelleri

Çanakkale’ye 1 saat mesafedeki Bozcaada otelleri sizleri şehrin stresinden uzaklaştırarak huzur içerisinde tarih ile iç içe butik bir tatil deneyimi sunmaktadır. Ege esintilerinin Marmara Bölgesi’nde yaşatıldığı tarih kokan tatil beldesi Bozcaada’da her bütçeye uygun konaklama seçenekleri vardır. Tatilde lüksü arayanlar için butik oteller yada aile ekonomisini düşünenler için uygun fiyatlı pansiyonlar Bozcaada’yı popüler hale getirmiştir.

Bozcaada‘da bulunan oteller birbirinden şık dış mekan konseptleri ile dikkat çekerken ada genelindeki tüm tesisler sanatsal öğeleri mekanlarında sergilemek için yarış halindedirler. Bakımlı ve temiz odaları ile Bozcaada’daki butik oteller yaz boyunca yerli ve yabancı turistlerce tercih edilemektedirler.

Bozcaada Kahvaltı Dahil Otelleri

Bozcaada’nın rengarenk sokaklarındaki butik otellerde çok uygun fiyatlara kahvaltı dahil konaklarsınız. Bir çok butik otel bahçesinde çiçekler içerisinde üzüm bağları arasında açık büfe kahvaltı hizmeti verirken bazı otellerde ise seprme kahvaltı hizmeti oda fiyatına dahil sunulmaktadır.

bozcaada hersey dahil otel varmı

Bozcaada Yarım Pansiyon Oteller

Bozcaada genelinde yarım pansiyon otel sayısı 10’u geçmeyecek kadar azdır. Bozcaada’daki yarım pansiuyon oteller Çapraz Tatil Köyü, Bağ Bağdem Tatil Evi, Destina Suit Otel, Apollon Otel, Risus Butik Otel’dir.

“Bozcaada misafirleri yemek ihtiyaçlarını ada genelindeki restaurantlardan sağlamaktadırlar. Bozcaada’da tam pansiyon veya herşey dahil otel yoktur.”

bozcaada denize sifir otel

Bozcaada Denize Sıfır Oteller

Bozcaada’da denize sıfır otel sayısı çok azdır çünkü ada bir çanak şeklinde olduğu için sadece az sayıda otel denize sıfır olarak yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Bozcaada’ya geldiğinizde liman bölgesindeki oteller denize sıfır olmakla beraber daha tepe bölgelerde konumlanan butik otellerde de deniz manzarası ile misafirlerini ağırlamaktadırlar.

Bozcaada Havuzlu Oteller

Bozcaada’daki havuzlu oteller ada çevresindeki müstakil yapılar olmakla beraber genellikle müstakil villalar havuzlu olarak hizmet vermektedir. Ada Bacchus Otel, Kemerbağ 29, Destina Suit Otel, Mira Otel, Capraz Resort Otel, Aya Yorgi Evleri, Pelagos Otel havuzlu Bozcaada otelleri arasında hizmet vermektedir.Bozcaada Otel Fiyatları 2019

Bozcaada otellerinde fiyatlar merkezde daha yüksek olup ada merkezinden uzaklaştıkça çoğalan pansiyonlarda ise fiyatlar daha uygundur. Yine Bozcaada’da merkezindeki Rum Mahallesi’nde otel fiyatları Türk Mahallesi’ndeki otellere göre daha yüksek olduğu gözlemlenmektedir. Bunun sebebi Rum Mahallesi’nin daha çarşı içinde kalması ve bir çok restaurant ve tarihi mekanın Rum Mahallesi’nde yer almasıdır.

Bozcaada’da gündüzlerin çok renkli ve eğlenceli geçtiğini söyleyebiliriz. Ada’da yaz boyunca düzenlenen festival ve sanatsal etkinliklere katılabilir yada Bozcaada’nın Dünyaca ünlü plajlarında kendinizi serin sulara bırabilirsiniz.

bozcaada en iyi otelleri

En İyi Bozcaada Otelleri

Sizde bu yaz tatilinizde Bozcaada’nın en iyi ve en popüler otelleri için bir arama yapıyorsanız şimdiden erken rezervasyon yaptırmanızı kesinlikle öneriyoruz. Çünkü adaya gelecek misafirler tarafından ilk önce Bozcaada’nın en iyi otelleri tercih edilmektedir. Bozcaadan.com’da sizlere kusursuz bir konaklama ve mükemmel kahvaltı hizmeti alabileceğiniz otelleri bir araya getirdik.

Bozcaada’nın en iyi otelleri; 9 Oda Butik Otel 4,5 Puan, Helvacıoğlu Butik Otel, Su Otel, Cumbalı Otel olarak önerilerimizi sizlerle paylaşabiliriz.

bozcaada otelleri trivago

Bozcaada Otelleri Trivago

Bozcaada’da Trivago, Tripadvisor gibi otel uygulamaları adadaki oteller hakkında bilgi versede Bozcaada yerel bir tatil beldesi olduğu için ada genelinde Bozcaadan.com, Otel10.com gibi yerel tatil rehberleri ile Bozcaada ve Bozcaada otelleri hakkında detaylı bilgilere birinci ağızdan sahip olabilirsiniz.

bozcaada otel yorumları

Bozcaada Otel Yorumları

Bozcaada otel yorumlarını okuyarak kalacağınız butik otel yada pansiyona dair misafirlerin görüşlerini değerlendirebilirsiniz. Sizde konakladığınız Bozcaada oteli ile ilgili yorumları sayfa altındaki alandan hemen yazabilirsiniz. Şimdiden Bozcaada otellerinde iyi tatiller dileriz.Bozcaada Otelleri 2019 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir