Bozcaada Pansiyon Fiyatları 2018

Bozcaada’da pansiyon fiyatları kişi başı 75 TL’den başlamakta olup bu hizmete konaklama ve kahvaltı dahildir. Adadaki Çoğu pansiyon Bozcaada‘nın merkezinde bulunmaktadır. Merkezde bulunan pansiyonlarda ise fiyatlar ise 2018 yılında kişi başı ortalama 100 TL’den başlamaktadır.

Bozcaada’nın merkezi dışında konaklamak isteyenler için otobüs saatleri ve güzergahları sınırlı olduğu için kendi araçlarıyla gelmeleri daha faydalı olacaktır. Bozcaada’da denize sıfır çok az pansiyon bulunmaktadır. Bozcaada’daki denize sıfır pansiyonların çoğuda butik otel konseptindedir. Bozcaada’da ada geneline yayılmış bir çok bağ evi de pansiyon olarak değerlendirilmektedir. Bu pansiyonlar da ise fiyatlar günlük olarak ev kirası şeklinde değerlendirildiğinde fiyatlar 400 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Bozcaada Yarım Pansiyon Oteller

Bozcaada’da ada genelinde bir çok pansiyon kahvaltı dahil çalışmaktadır. Ancak yarım pansiyon olarak işletilen tesislerde mevcuttur. Bunları web sitemizdeki Yarım pansiyon oteller kategorisinden takip edebilirsiniz.

Bozcaada Denize Sıfır Pansiyonlar ve 2018 Yılı Fiyatları

  • Limani Otel : …  TL (kişi başı)
  • La Krasi Butik Otel  …  TL (kişi başı)

Bozcaada Bağ Evleri Fiyatları

  • aaa Bağ Evi : … TL (Günlük)

Yorumunu Bizimle Paylaş!

*Zorunlu alanlar...