Bozcaada Otelleri Tavsiye

Bozcaada otelleri fiyatları 75 TL’den başlayan, Bozcaada balayı otelleri 100 TL’den başlayan fiyatlarla Bozcaadan.com’da. Bozcaada’da tavsiye edilen butik oteller ile direk iletişim kurun komisyon ödemeden hızlıca rezervasyon yaptırın. En iyi Bozcaada Butik Otelleri erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için Bozcaadan.com referansı ile tesisi aramanız yeterlidir. İyi Tatiller…

Adamarin Otel

Bozcaada‘nın merkezinde feribot iskelesine yakın olan Adamarin Otel’de liman ve deniz manzaralı 12 oda bulunmaktadır. Otelin arka tarafında bulunan Ozi’nin Yeri, Rum meyhanesi tarzında olup, restoranda adaya özgü mezeler ve deniz ürünleri yapılmakta. Adamarin Otel siz değerleri misafirlerine muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor.  Keşfet!

Posthane Otel

Eskiden Bozcaada Gümrük Karakolu olarak inşa edilen yapı daha sonra Cumhuriyet Döneminde postane olarak kullanılmıştır. Bozcaada‘nın merkezinde bulunan otel, sahile 200 metre mesafede, açık büfe kahvaltısı, orijinalliği kaybolmadan restore edilen avlusuyla beraber siz değerleri misafirlerine muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor.  Keşfet!