Bozcaada Tatil Rehberi

Bozcaada Tatilinize renk katacak gezi önerileri, Bozcaada’da yapılabilecek aktiviteler ve daha fazlası için Bozcaadan.com’da.

Bozcaada İş İlanları 2018

Bozcaada iş ilanları 2018 yaz sezonunda Bozcaada’daki işletmelerin eleman ilanları, personel ihtiyaçları ve 2018 yaz sezonunda Bozcaada’da çalışmak isteyen personel adaylarına rehberlik etmek için oluşturulmuştur.

Bozcaada’da yazlık bir tatil beldesi olduğu için sezonluk işçi ve personel ihtiyacı bakımından geniş bir potansiyele sahiptir. Özellikle Bozcaada’ya gelen seçkin bir misafir kitlesi olduğunu düşünürsek, Bozcaada’daki restaurantlar ve butik oteller kalifiye personel ihtiyacına duyarlar. Bu noktada Bozcaadan.com olarak Bozcaada’daki işletmelerin personel alımı ilanlarını Bozcaada İş İlanları 2018 sayfamızda yayınlıyoruz.

Bozcaada’da Çalışmak İçin Personel Arayan İşletmeler…

Bozcaada’da garson, temizlik personeli, müdür, resepsiyon görevlisi, masör, aşçı gibi tüm personel ihtiyaçlarınızı sayfamızın yorum alanından bizlere yazarak iletebilirsiniz.

 

Bozcaada Herşey Dahil Oteller

Bozcaada herşey dahil oteller bakımından maalesef taleplerinizi karşılamamaktadır. Herşey dahil oteller biliyorsunuz ki içerisinde sabah kahvaltısı, brunch, geç kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı, snack bar, dondurma ikramı, yerli yabancı içkiler, çay,kahve ve gün içinde bir çok aktivitenin yer aldığı içerisinde havuz, hamam, sauna, fitness gibi olanakların yer aldığı 5 ve 7 yıldızlı tesislerdir. Keşfet!

Bozcaada Denize Girilen Koylar, Nerede Yüzülür, En Güzel Bozcaada Plajları

Bozcaada‘da denize girilen birçok koy ve tesise sahip plajlar bulunuyor. Bozcaada’nın masmavi sularında yüzebileceğiniz en güzel plajları sizlere tanıtacağım. Bozcaada’da sezon mayısın ortasında başlar ekim ayına kadar sürer. Deniz sezonu da Bozcaada’da temmuz ve ağustos ayları en yoğun geçen zamanlar arasında kalmaktadır. Keşfet!

Kalamar Festivali 2018 Ne Zaman Başlayacak?

2017 yılında 29 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında ilk kez yapılan Bozcaada Kalamar Festivali’nde, Teoman ve birçok ismin sahne aldığı, tekneler ile kalamar avı yarışmasının yapıldığı, su altı sergilerinin düzenlendiği festivalde workshoplar, doğa yürüyüşleri ve daha birçok etkinlik gerçekleştirildi.

Festivale gelen ziyaretçilere kalamar tava, kalamar kokoreç, kalamar şiş, sahanda kalamar gibi birçok kalamar lezzeti sunuldu.

Bozcaada Kalesi’nin büyüleyici atmosferinde gerçekleşen Kalamar Festivali’nin bu sene gerçekleşeceği tarih ise henüz belli değil.

Bağ Bozumu Festivali 2018

Bozcaada’da düzenlenen Bağ bozumu Festivali 3 gün sürüyor. Şenlikte eski gelenekleri hatırlamak adına birçok etkinlik düzenleniyor. Festivalin ilk günü adadaki şarap üreticilerinin bağlarında düzenledikleri sembolik bağ bozumuyla başlıyor. Bağcılar ve festivale gelenlerle birlikte traktörlere binilip bağlara gidiliyor ve burada üzümler toplanıyor. Geçmişte olduğu gibi toplanan üzümler at, eşek ve traktörlerle meydana getiriliyor.

Ada yerlileri ev yapımı şarapları, reçelleri ve takıları ve daha pek çok ürünü satıyor.

Festival süresince adada konserler ve yarışmalar düzenleniyor. Yarışmalarda adanın genç kızları arasından Üzüm Güzeli ve adanın en iyi Çavuş Üzümü seçiliyor.

2018 Güncel Festival tarihi Festival komitesi yetkili merciler tarafından açıklandığında buradan duyurulacaktır.