Bozcaada Feribot Seferleri 2018

Bozcaada feribot seferleri arabalı vapurlarla Gestaş tarafından düzenlenmektedir. Bozcaada-Geyikli, Geyikli-Bozcaada Gestaş Feribot Seferleri web sitemizde güncel olarak sizlerle paylaşılmaktadır.

6 Nisan 2018 itibari ile güncellenen Gestaş Bozcaada-Geyikli feribot saatleri ile Gestaş firması tarafından Bozcaada’ya ulaşım için bahar tarifesine geçilmiştir. Bozcaada’ya Geyikli’den gitmek için yaz sezonunda rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bunun için Gestaş çağrı merkezini  444 07 52 nolu telefondan arayabilirsiniz. Yada https://online.gdu.com.tr/ adresinden online rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bozcaada Feribot Seferleri(Güncel Saatler)

Bozcaada Feribot Seferleri 2018

Bozcaada’dan Geyikli’ye Dönüş için Randevu Almak Şart!

Bozcaada’dan dönüş için gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde yoğunluk durumuna göre iskeleye aracınız alınmamaktadır. Yayalar için bu durum söz konusu değildir. Bu uygulama Bozcaada trafiğini rahatlatmak adına yapılmaktadır. Eğer randevu saatinde iskelede yer almaz iseniz randevunuz iptal edilerek en erken ertesi güne Gestaş tarafından randevu verilmektedir.

Bozcaada Feribot Ücret Tarifesi

Bozcaada Geyikli Gestaş feribotu ücret tarifesi günceldir. Geyikli – Bozcaada seferlerinde tüm biletler gidiş – dönüş olarak satılmaktadır.

Geyikli Bozcaada Feribot Fiyatları

Çanakkale’den Geyikli’ye Ulaşım

Çanakkale Merkez üzerinden Ezine yolunu takip ederek Geyikli’ye aracınız ile ortalama 50 dakikada ulaşabilirsiniz. Yine Çanakkale ve Ezine Merkez’den Geyikli’ye minibüsler ile de ulaşmanız mümkündür.

Kısacası Bozcaada’ya aracınız yada yolcu olarak gelmeniz için Gestaş feribot seferlerini kullanmanız gerekmektedir. Adaya aracınız ile gelmeniz faydanıza olacaktır. Çünkü Bozcaada’da oldukça fazla gezilecek yerler mevcuttur. Şimdiden Bozcaada’da keyifli bir tatil dileriz….

Yorumunu Bizimle Paylaş!

*Zorunlu alanlar...