Bozcaada İş İlanları 2020

bozcaada

Bozcaada iş ilanları 2020 yaz sezonunda Bozcaada’daki işletmelerin eleman ilanları, personel ihtiyaçları ve 2020 yaz sezonunda Bozcaada’da çalışmak isteyen personel adaylarına rehberlik etmek için oluşturulmuştur.

Bozcaada’da yazlık bir tatil beldesi olduğu için sezonluk işçi ve personel ihtiyacı bakımından geniş bir potansiyele sahiptir. Özellikle Bozcaada’ya gelen seçkin bir misafir kitlesi olduğunu düşünürsek, Bozcaada’daki restaurantlar ve butik oteller kalifiye personel ihtiyacına duyarlar. Bu noktada Bozcaadan.com olarak Bozcaada’daki işletmelerin personel alımı ilanlarını Bozcaada İş İlanları 2020 sayfamızda yayınlıyoruz.

Bozcaada’da Çalışmak İçin Personel Arayan İşletmeler…

Bozcaada’da garson, temizlik personeli, müdür, resepsiyon görevlisi, masör, aşçı gibi tüm personel ihtiyaçlarınızı sayfamızın yorum alanından bizlere yazarak iletebilirsiniz.

 

Yorumlar (9)

 1. Avatar özge kahraman diyorki:

  merhaba,
  bozcadada dönemsel değil yıl boyunca çalışabileceğim bir iş arıyorum.
  konaklama dahil olarak resepsiyon ve butik otellerde görevli olarak çalışabilirim.

 2. Avatar Süleyman Artun diyorki:

  Merhaba. 20 sene pide lahmacun kumpir ustası olarak çalıştım. Çanakkale Ezine Geyikli’de ikamet ediyorum. Pide lahmacun kumpir pişirebileceğim iş arıyorum. İsimim Süleyman. Mail adresi yazacağım. muhammedmustafaninannesi@gmail.com

 3. Avatar Tuğçe Tetik diyorki:

  Merhaba ben Tuğçe Bozcaada da dönemsel olarak konaklama dahil garson ve resepsiyon da calısabilirim .

 4. Avatar Edip diyorki:

  Merhaba Ben Edip sezon boyunca garsonluk yapacak yer arıyorum alakart restaurantlar veya otel olabilir deneyim ve tecrübe sahibiyim.

 5. Avatar Ozan Sakarya diyorki:

  Merhaba ben Ozan. Bozcaada da dönemsel yada full farketmez konaklama dahil resepsiyon/otel görevlisi olarak çalışırım. B sınıfı ehliyet var,aktif araç kullanıyorum sigara içmiyorum. Daha önce çok turizm firmasında çalıştım.

 6. Avatar Mehmet Hanifi Günay diyorki:

  Merhaba adım Mehmet Hanifi Günay 25 yıllık lahmacun pide pizza kebap döner ustasıyım tava yemekleri ve corbalardan anlarım ustalık belgem var sezonluk yada tüm yıl olabilir adada çalışmak istiyorum ilginenenler arayabilir
  Mhg.cemrem81@gmail.com
  05359820588 bursada yaşıyorum

 7. Avatar Beyhan diyorki:

  Merhaba ben beyhan, Bozcaada resepsiyon görevlisi ve butik görevlisi olarak çalışabilirim.Bozcaada yı çok seviyorum. 🌺✋💃

 8. Avatar Pınar Irmak diyorki:

  Merhaba ben Pınar. 23 yaşındayım. Bozcada da yaşıyorum liseden beri turizmin içindeyim. Süre sorunu olmaksızın otel görevlisi, resepsiyon görevlisi, garson olarak çalışabilirim.

 9. Avatar Onur yüksel diyorki:

  Merhaba, Bozcaada Aytemiz akaryakıt istasyonunda görevlendirilmek üzere market kasiyeri ve ön saha satıs gorevlisi(pompacı) arayisimiz vardır. İlgilenenlerin esitpetrol@gmail.com adresine bilgilerini göndermeleri rica olunur.

Yorum yaz