Bozcaada İş İlanları 2020

bozcaada

Bozcaada iş ilanları 2020 yaz sezonunda Bozcaada’daki işletmelerin eleman ilanları, personel ihtiyaçları ve 2020 yaz sezonunda Bozcaada’da çalışmak isteyen personel adaylarına rehberlik etmek için oluşturulmuştur.

Bozcaada’da yazlık bir tatil beldesi olduğu için sezonluk işçi ve personel ihtiyacı bakımından geniş bir potansiyele sahiptir. Özellikle Bozcaada’ya gelen seçkin bir misafir kitlesi olduğunu düşünürsek, Bozcaada’daki restaurantlar ve butik oteller kalifiye personel ihtiyacına duyarlar. Bu noktada Bozcaadan.com olarak Bozcaada’daki işletmelerin personel alımı ilanlarını Bozcaada İş İlanları 2020 sayfamızda yayınlıyoruz.

Bozcaada’da Çalışmak İçin Personel Arayan İşletmeler…

Bozcaada’da garson, temizlik personeli, müdür, resepsiyon görevlisi, masör, aşçı gibi tüm personel ihtiyaçlarınızı sayfamızın yorum alanından bizlere yazarak iletebilirsiniz.

 Bozcaada İş İlanları 2020 Yorumlar

2 yorum

  1. özge kahraman

    merhaba,
    bozcadada dönemsel değil yıl boyunca çalışabileceğim bir iş arıyorum.
    konaklama dahil olarak resepsiyon ve butik otellerde görevli olarak çalışabilirim.

  2. Süleyman Artun

    Merhaba. 20 sene pide lahmacun kumpir ustası olarak çalıştım. Çanakkale Ezine Geyikli’de ikamet ediyorum. Pide lahmacun kumpir pişirebileceğim iş arıyorum. İsimim Süleyman. Mail adresi yazacağım. muhammedmustafaninannesi@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir